Люботинський ДНЗ (ясла-садок) № 1 «Ялинка»

Повна назва Люботинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 "Ялинка" Люботинської міської ради Харківської області
Скорочена назва Люботинський ДНЗ № 1
Вид ЗДО загального розвитку
Тип ЗДО ясла-садок
Тип місцевості місто
Поштова адреса 62433, м. Люботин, м. Люботин, вул. Шевченка, 15
Завідувач Сафонова Тетяна Олександрівна
Засновник закладу Люботинська міська рада Харківської області
Телефони(057)741-11-69 - Сафонова Тетяна Олександрівна
Email

dnz-1lb@ukr.net

Сайт

http://lubotyn-dnz1.edu.kh.ua/

Мова навчання українська
Режим роботи 07:00 - 17:30
Чергова група до 18.00
Кількість працівників заколаду: 50
Кількість дітей: 240
Кількість груп: 13
Групи

Група раннього віку № 1 "Сонечко" (2 - 3 років)

Група раннього віку № 2 "Малятко" (2 - 3 років)

ІІ-га молодша група № 3 "Казка" (3 - 4 років)

ІІ-га молодша група № 4 "Ромашка" (3 - 4 років)

ІІ-га молодша група № 5 "Ведмедик" (3 - 4 років)

Середня група № 6 "Калинка" (4 - 5 років)

Середня група № 7 "" (4 - 5 років)

Середня група № 8 "Пізнайки" (4 - 5 років)

Старша група № 9 "Веселка" (5 - 6 років)

Старша група № 10 "Капітошка" (5 - 6 років)

Старша група № 11 "Барвінок" (5 - 6 років)

Група короткотривалого перебування дітей "Сонячні зернятка" (4 - 6 років)

Групи цілодобового перебування немає
Історія закладу• Ясла-садок збудовано в 1981 році Державним підприємством “Південна залізниця” ( Наказ №86 від 02.03.1981 р.)
• У 2001 році ясла-садок було передано у комунальну власність м. Люботина ( рішення міської ради №472 від 05.05.2001р.)
• Загальна площа ясел-садка складає 1976 кв. м, садок розрахований на 12 груп.
• • В яслах-садку виховується 310 дітей – 13 груп. З них 2 групи – діти раннього віку від 2 до 3 років, 9 груп – діти дошкільного віку від 3 до 6 років. 2 групи з короткотривалим перебуванням.
• Ясла-садок україномовний.
• 20.10.2015 наказом відділу освіти від 16 листопада №266 Державною атестаційною комісією визнано ДНЗ №1 "Ялинка" атестованим. Заклад має право виконувати навчально-виховну діяльність протягом 10 років.

Основні досягненняОсновні досягнення *
1. Вихователь Лебідь А.В брала участь у міського конкурсу «Кращий вихователь
Харківщини» у 2020 році.
2. У грудні 2019 року участь у Всеукраїнському конкурсі “Освітні технології — 2020”. До видавництва «Світич» були надані роботи Сафонової Т.О (інтегроване заняття з розвитку мовлення та морального виховання з тема: «Ми не будемо сваритись, будемо лише миритись»), Попової О.О, Гнедашевої В.П (інтегроване заняття гра - драматичне дійство з елементами технології «Стіна, стеля, підлога, які говорять» з теми «Як ніжність та любов розтопить «крижане серце», Шумакової Н.Є (бебі – пластік шоу для малюків та їх батьків з використанням степ-платформ та з елементами скай-джаскінгу з теми «Веселі новорічні пригоди», Калітки Г.М (гра – стратегія для дітей старшої групи за програмою «Впевнений старт» та елементів технології «Стіна, стеля, підлога, які говорять» з теми «Відкриваємо музей».
3. У січні 2020 року участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», назва проекту «Де гра – там і радість» та стали переможцями в номінації “Добробут та розвиток громад» (придбання та встановлення спортивного майданчика з елементами ігрових зон)
4. У січні-березні 2020 року заклад брав участь у обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують». Було надано 2 роботи: Калітки Г.М з теми «Проєктна діяльність в закладі дошкільної освіти, з використанням технології «Стіна, стеля, підлога, які говорять», Олійник В.В з теми «Виховання нового сучасного покоління дітей з використанням медіаосвіти».
5. Під час карантину вихователі працювали дистанційно та надавали свої розробки на сайті Всеосвіта за, що отримували Сертифікати та Подяки.
6. У червні 2020 року участь у акції «Щаслива лапа». Надано 3 роботи до конкурсу.
Попередні роки:
участь у професійних конкурсах «Вихователь Року» - 2011р., 2014, 2015 , «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році;
- Всеукраїнських конкурсах: "Садочок-простір дружній до дитини" 2016 рік ", Сталий розвиток" - 2016 році, «На кращий стан фізичного виховання дошкільних навчальних закладах Харківської області» - 2017 рік;
- у фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» - 2018 рік.
- участь у творчій майстерні вихователів при КВНЗ «ХАНО» з теми "Планування освітнього процесу з дітьми дошкільного віку згідно гранично допустимого навантаження"- 2016-2017 рік.
- участь у проекті з теми "Підвищення психосоціальної стійкості до стресу у дітей" – 2016 рік.
Упродовж березня-квітня 2021 року у дистанційному форматі проходив ІІ (обласний) тур обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини», у якому взяла участь у номінації «Вихователь-новатор» Єресько О.А., вихователь закладу дошкільної освіти. Ольга Антонівна представила досвід роботи з теми «Розвиток логічного мислення в дошкільнят засобами логіко-математичних ігор за методикою Г.В. Белошистої», взяла участь у теоретичному етапі конкурсу, виконавши контрольну роботу з теорії та методики дошкільного виховання педагогіки та психології; презентувала на власний професійний досвід з використанням платформи Meet;
- протягом лютого – квітня 2021 року проходив ІV обласний Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою: «Технології змін і трансформацій у сучасному закладі освіти: змішане та дистанційне навчання», від закладу було надано дві роботи: практичного психолога Столяренко О.О з теми «Робота практичного психолога в інклюзивній групі дистанційно» (учасник), музичного керівника Дровозюк Д.П та вихователя-методиста Попової О.О. з теми «Розвиток особистості дитини через музичну діяльність в інклюзивній групі під час змішаного навчання» (диплом ІІІ ступеня).
2022/2023 - завідувач Сафонова Т.О., вихователь-методист Попова О.О., вихователі Цибульник Г.Д., Олійник В.В. взяли участь у проєкті «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках проєкту СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни.