Уплатнівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

Повна назва Уплатнівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області
Скорочена назва Уплатнівський ЗДО (ясла-садок)
Вид ЗДО загального розвитку
Тип ЗДО ясла-садок
Тип місцевості село
Поштова адреса 64844, Близнюківський район, Уплатне, Шкільна, 2а
Завідувач Сєркіна Олена Миколаївна
Засновник закладу Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
Телефони(05754) 91-2-34 - Уплатнівський ЗДО (ясла-садок)
Email

uplatnednz@ukr.net

Сайт

Мова навчання українська
Режим роботи 07:00 - 17:00
Кількість працівників заколаду: 9
Кількість дітей: 24
Кількість груп: 1
Групи

Різновікова (2 - 6 років)

Групи цілодобового перебування немає
Історія закладуНа околиці села Уплатне, в оточені вічнозелених ялин, височіє двоповерхова споруда - це Уплатнівський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок). Кожного ранку поспішають сюди на роботу завідувач Олена Миколаївна Сєркіна, вихователі Лариса Сергіївна Корольова та Людмила Володимирівна Кожевникова, помічник вихователя Юля Сергіївна Дурноколенко, кухар Наталія Володимирівна Нішта, завгосп Кашлікова Вікторія Володимирівна, де на них з нетерпінням чекають 19 вихованці.
Але не завжди так було…
Перші ясла сільськогосподарської артілі «Зоря комунізму» були організовані відповідно до рішення загальних зборів колгоспників села Уплатне ( Витяг з протоколу зборів:
Доручити бригадиру Головні Ф.І. організувати дит.ясла до 10.05.1946 року.
Голова зборів /підпис/ Каменєв О.М.
Секретар /підпис/ Марченко І.К.)
Відкрили ясла в визначений термін в приватному будинку по вулиці Шумовського, 28. Працювали тут жінки похилого віку, які за станом здоров’я не могли працювати в полі. Кожного ранку, йдучи на роботи, мами заводили своїх діток до ясел і пізнього вечора, повертаючись з поля, забирали їх додому.
Відбудовувалося села, заможнішим ставало життя, тому правлінням колгоспу було вирішено: збудувати в центрі села приміщення для дитячого садка. І ось навесні 1952 року нова будівля прийняла своїх перших вихованців. Працювали тут няні Бургомістрова Дар’я Ілларіонівна, Каменева Марія Гаврилівна, Шаповал Олена Григорівна, завідувачка Дурноколенко Катерина Іванівна, кухар Богун Катерина Іванівна. Але заклад був сезонним. І тільки в 1965 році він був переведений на постійний режим роботи. В цей час з міста Харкова до села на роботу приїздить вихователь Озерянко Лідія Григорівна, яка до виходу на пенсію працювала в садку, вкладаючи всі свої знання, вміння в своїх вихованців. До цього часу добрим словом згадують односельці Лідію Григорівну…
На зміну старшому поколінню приходять вихователі Марченко Надія Петрівна, Кузьміна Олена Василівна, Кладько Валентина Іванівна, Сєркіна Олена Миколаївна, Чкиря Надія Петрівна, Кайгородцева Тамара Сергіївна, завідувач Цукан Віра Семенівна.
Йшли роки, міцнів колгосп. В селі виросла новобудова – школа, а колишнє її приміщення правління колгоспу вирішило відремонтувати та перебудувати в дитсадок. Завдяки зусиллям колишнього голови правління колгоспу «Зоря комунізму» Каменева Володимира Олександровича 65 вихованців 1 вересня 1991 року відсвяткували новосілля. На території садочка було висаджено 14 ялинок, які тепер радують кожного, хто приходить сюди, та встановлено ігровий майданчик, виготовлений вправними руками майстра Борисовського А.М.
З 2 січня 2004 року дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) передано на баланс Уплатнівської сільської ради, а з 1 січня 2016 року - Близнюківської районної ради. Тепер тут діє одна різновікова група дітей віком від 1 до 6 років. На зміну пенсіонерам на роботу до закладу приходить молодь, життя триває…




Третій рік поспіль 27 вересня в Україні відзначається День дошкілля. Сьогодні хочу привітати всіх, хто причетний до справи виховання та навчання дошкільнят: начальника відділу освіти Близнюківської РДА Ріпку І.В., колишнього методиста з дошкільної освіти відділу освіти Близнюківської РДА Нікітан Є.І., Шуліпу О.М. – методиста з дошкільної освіти відділу освіти Близнюківської РДА, колег – завідувачів дошкільних закладів району, всіх працівників дитячих садочків, пенсіонерів, всіх, з ким звела мене доля на освітянській ниві.
Зичу вам мирного неба, надійного здоров’я, рясного щастя, повного достатку, творчої наснаги, моральної витримки, слухняних вихованців та вдячних батьків і злагоди у ваших колективах!
Хай завжди всміхається Вам доля,
Сипле іскри радість із очей,
Щоб не знали Ви ніколи горя
І хвилюючих недоспаних ночей.
Тож живіть щасливо і заможно,
Досягайте успіху в труді,
Будьте оптимістом скрізь, де можна,
І душею вічно молоді!
Основні досягнення1