КЗ “Козачолопанський ліцей”

Повна назва Комунальний заклад «Козачолопанський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області
Скорочена назва КЗ "Козачолопанський ліцей"
Вид ЗДО загального розвитку
Тип ЗДО НВК
Тип місцевості село
Поштова адреса 62310, Дергачівський район, с.Нова Козача, вул.Ершова, 1
Завідувач в.о. директора Пипенко О.М.
Засновник закладу Дергачівська міська рада
Телефони(56)234
Email

schoolklopan@ukr.net

Сайт

http://klopan.edu.kh.ua

Мова навчання українська
Режим роботи 07:00 - 18:00
Кількість працівників заколаду: 6
Кількість дітей: 12
Кількість груп: 1
Групи

"Капітошка" (3 - 6 років)

Групи цілодобового перебування немає
Історія закладуУ далекому 1868 році в селі було відкрито церковно-приходську школу. У 1885 році побудовано приміщення для школи. У 1892 році в школі був учитель, законовчитель, 60 учнів, курс навчання - трирічний. На 20 грудня 1917 року в селі Козача Лопань було земське двокласне училище, строк навчання – 6 років, викладання велося російською мовою, а в І відділенні – українською. У документах 1920 року стверджується, що в Козачій Лопані була школа, хата-читальня, бібліотека-читальня і школа для дорослих.
З часом школа стала семирічною.
І ось нарешті 1 вересня 1939 року у селищі відбулося велике свято. У центрі селища відкрила свої двері нова двоповерхова середня школа, яку було побудовано Південною залізницею за 45 днів, тому їй присвоїли №45. У старому приміщенні (земська школа) розмістилася залізнична семирічна школа № 40. Таким чином у селищі стало дві школи.
Під час Великої Вітчизняної війни, а саме у березні 1943 року, фашисти при відступі підірвали багато будівель селища. Серед них була й школа.
Середньої школи в смт Козача Лопань не було. 1952 рік - друге народження. Учні старших класів навчалися в Слатине. І нарешті 1 вересня 1952 року відсвяткували друге народження середньої школи № 45. Навколо школи було насаджено дерева, розбито алеї. За вирощення саджанців на пришкільних ділянках вчителя біології Христову О.П. в 1957 році преміювали в Москві. При школі силами гуртка юних слідопитів під керівництвом учителя історії Йоселевича А.Ф. було створено Музей Бойової Слави, відкриття якого відбулося 09.05.1967 року.
У червні 1986 року в зв’зку із закриттям Козачолопанської восьмирічної школи відбулося злиття восьмирічної та середньої шкіл у Козачолопанську середню школу.
У липні 2011 року Козачолопанська ЗОШ І-ІІІ ступенів була реорганізована у Козачолопанський НВК., та у 2021 році у Комунальний заклад «Козачолопанський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області
Основні досягненняУчасть у конкурсі "Велика пісочниця"