КЗ “Приморський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)”

Повна назва Комунальний заклад "Приморський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)" Печенізької селищної ради Харківської області
Скорочена назва КЗ "Приморський ЗДО"
Вид ЗДО загального розвитку
Тип ЗДО ясла-садок
Тип місцевості село
Поштова адреса 62801, Печенізький район, с.Приморське, Молодіжна, 11
Завідувач Дейнеко Зінаїда Федорівна
Засновник закладу Печенізька селищна рада
Телефони05765 67 262 - Печенізька селищна рада
Email

Сайт

http://nk-dnz.at.ua/

Мова навчання українська
Режим роботи 07:00 - 17:30
Кількість працівників заколаду: 3
Кількість дітей: 10
Кількість груп: 1
Групи

різновікова (2 - 6 років)

Групи цілодобового перебування немає
Історія закладуДейнеко Зінаїда Федорівна, освіта вища, за фахом інженер – технолог.

Заклад очолює з 11.05.1999 року.

Контингент учнів

У 2021/2022 навчальному році у КЗ "Приморський ЗДО" виховується 10 дітей.

Мова навчання

Українська.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 3 педагога, з них 1 чол. має вищу освіту, 2 чол. – середню спеціальну.

Творчий потенціал

Вихователь Губар Н.І. працює над темою: "Патріотичне виховання починається з доброти".

Вихователь Попова Н.І. працює над темою: "Знай все про рідний край".



Гурткова робота

Гурткова робота в дитсадку проводиться за Програмою національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна - моя Батьківщина», затвердженою листом Інституту модернізації змісту освіти від 25.03.2016 р. №2.1/12-Г-85, автор О.Каплуновська

Варіативна складова робочого навчального плану забезпечуватиметься через Програму національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна - моя Батьківщина», затвердженою листом Інституту модернізації змісту освіти від 25.03.2016 р. № 2.1/12-Г-85, з метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, вірності, любові до Батьківщини, турботи на благо народу.





Реалізація освітньої лінії ,, Особистість дитини `` направлена на формування здоров`язбережувальної компетентності. Фізкультурні заняття для дітей дошкільного віку проводились 3 рази на тиждень. У дні , коли не було занять з фізкультури, проводились фізкультурні комплекси під час денної прогулянки. Форма та місце проведення занять визначалась педагогом.

Для дітей старшого дошкільного віку один раз на тиждень проводились пішохідні переходи, які поєднувались з іншими видами занять.

Тривалість занять з фізкультури для дітей у віці :

від 2років до 3років - 15 хвилин;
від 3років до 4років - 20 – 25 хвилин;
від 5 до 6 (7) років - 25 – 30 хвилин;
Основні досягнення
Для вихованців гра, як провідна діяльність, дозволяє самовиразитись, самореалізуватись, сприяє становленню власного ,,Я”. Вихователі сприяли формуванню стійких ігрових інтересів,вчити виявляти творчість та ініціативність у процесі гри. Але не всі діти вміють гратися,тому вихователям слід більше сприяти розвитку ігрових умінь кожної дитини.

Сенсорний, логіко – математичний розвиток здійснюється під час навчально – виховного процесу не лише на спеціально організованих заняттях, а й інтегрується у інші види діяльності дітей протягом дня, формуючи пізнавальний розвиток.

Освітня лінія «Мовлення дитини».

Вихователі виховують любов до рідної мови,бажання спілкуватися,мовленнєву культуру,Сприяють розвитку словника: збагачують лексику новими, раніше невідомими словами, приказками, прислів’ями, розвивають зв’яне мовлення. Та все ж не всі діти вміють відповідати на запитання повним реченням. Також слід більше приділяти уваги звуковій культурі мовлення: закріплювати правильну чітку вимову звуків, розвивати мовленнєвий слух.

Освітня лінія «Дитина у світі культури»:

Художньо - продуктивна діяльність передбачає заняття з музичної, образотворчої діяльності, забезпечує естетичний розвиток.

Освітня лінія ,,Дитина у природному довкіллі ‘’.

Вихователі ставлять перед собою мету подати матеріал так, щоб дитина зацікавилася ним, щоб процес навчання нагадував гру, тому й результати отримують задовільні