ЗДО № 14

Повна назва Комунальний заклад "Первомайський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 14 "Барвинок" комбінованого типу Первомайської міської ради Харківської області"
Скорочена назва ЗДО № 14
Вид ЗДО комбінований
Тип ЗДО ясла-садок
Тип місцевості місто
Поштова адреса 64102, м. Первомайський, м. Первомайський, 3 мікрорайон, 0
Завідувач Хома Наталія Миколаївна
Засновник закладу Первомайська міська рада Харківсьої області
Телефони(05748) 3 41 74
Email

14dc@ukr.net

Сайт

http://www.pervomayskyi-dnz14.kh.sch.in.ua

Мова навчання українська
Додаткова мова навчання російська
Режим роботи 07:00 - 16:00
Чергові групи:
07.00-17.30
6.30-18.30
Кількість працівників заколаду: 50
Кількість дітей: 170
Кількість груп: 10
Групи

раннього віку (1 - 2 років)

1 молодша (2 - 3 років)

1 молодша (2 - 3 років)

2 молодша (3 - 4 років)

2 молодша (3 - 4 років)

середня (4 - 5 років)

середня (4 - 5 років)

середня (4 - 5 років)

старша (5 - 6 років)

старша (5 - 6 років)

Групи цілодобового перебування немає
Історія закладуПервомайський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №14 «БАРВІНОК» комбінованого типу Первомайської міської ради Харківської області засновано на підставі наказу №256 Первомайського виробничого об`єднання " Хімпром ” від 13.07.1978 р. та передано у комунальну власність на підставі рішення виконкому Первомайської міської ради від 30.03.1992 року, №10.
Основні досягненняПротягом навчального року були проведені міські заходи для педагогів дошкільної освіти нашого міста.
Проведено ММО для музичних керівників за темою «Впровадження програми оздоровчо-освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку «Веселкова музикотерапія» у діяльність дошкільних навчальних закладів». Декова Л.Ю показала заняття з дітьми старшої групи та провела тренінг з батьками.
Проведено міський семінар – практикум для вихователів молодших та середніх груп за темою «Метод проектів «Виховуємо казкою» в роботі з дітьми дошкільного віку.» Де педагоги міста змогли ознайомитись з досвідом роботи педагогів ДНЗ № 14 з питань впровадження психолого-педагогічних проектів в роботу з дітьми дошкільного віку.
Вихователь ІІ молодшої групи Лук’янчикова М. В. показала методику заучування віршів за опорними картинками. Вихователь середньої групи Дяченко Н.В. показала чудову інсценізацію казки «Коза - дереза» на новий лад. Під час практичної роботи в групах «педагоги-початківці» ознайомилися та визначили типи проектів та зміст етапів проектної діяльності. «Педагоги-майстри» та «Педагоги-фахівці» розробили план роботи на рік по ознайомленню дітей з казками в молодшій групі.
Вчитель-логопед Кльофас Н.М. приймала участь у міському фестивалі – огляді освітніх Інтернет ресурсів.
В квітні місяці подано описовий та відеоматеріал з досвіду роботи на Всеукраїнський фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з організації просвіти батьків вихованців «Джерело батьківських знань».
Ефективним і потужним засобом у вирішенні питання співпраці і тісної взаємодії з батьками є функціонування консультативного центру «Батьківський всеобуч».
Особливої уваги заслуговують спільні конкурси та розваги:
 «Родина року»;
 «Зимові вечорниці»;
 «Тато, мама, я – спортивна сім’я»...
Проводились двічі на рік «Дні відкритих дверей», загальні батьківські конференції, збори, семінари-практикуми, та майстер-класи для батьків у кожній віковій групі.
Навчальний рік був насичений участю педагогічного колективу в проектах:
Міжнародний освітній проект «Вчимося жити разом». Учасники проекту: Муржа Н.В., Дяченко Н.В.;
Всеукраїнський освітній проект «Садочок – дружній простір для дитини» у межах реалізації програми «Сприяння соціальної згуртованості переселених осіб зі сходу України». Активними учасниками проектів є: педагоги Лук’янчикова М.В., Матіс О.І., Ткачук О.Ф.
Інтегрований курс виховного спрямування «Культура - добросусідства».
В листопаді місяці дошкільний заклад приймав участь у ІІІ етапі регіональних моніторингових досліджень якості дошкільної освіти.
Під час проведення моніторингу результативності навчально-виховного процесу, шляхом проведення контрольних занять, зрізів знань, бесід за темою, аналізу результатів продуктивних видів діяльності дітей, було виявлено результативність засвоєння дітьми програмових знань. Аналіз свідчить, про достатній рівень оволодіння дітьми всіх освітніх ліній.
Найбільш якісного рівня оволодіння усіма розділами програми досягнуто у таких вікових групах:
 ІІ молодша група №10 (вихователь Д’яченко І.М.);
 середня група №6 (вихователь Снігуренко О.А.);
 старші групи №3,5,8 (вхователі Муржна Н.В., Ткачук О.Ф., ПомінчукЛ.О., Котова Л.М.)
Протягом начального року продовжувалася робота з виявлення та розвитку обдарованих дітей.
Конкурси для дітей старших груп:
 «Шевченка величаємо – його вірші вивчаємо» І місце – Литвин Уляна (старша група №5 «Пролісок»), ІІ місце - Дудка Ліза (старша група №3 «Смішарики»), ІІІ місце – Дмитренко Єва (старша група №5 «Пролісок»);
 «Розумники й розумниці» - З математики: І місце - Дудка Єлизавета Юріївна (гр. №3 вихователь Муржа Н.В.) ІІ місце - Нестеренко Марія Григорівна (гр. №5 вихователь Ткачук О.Ф.) З української мови І місце - Литвин Уляна Юріївна (гр. №5 вихователь Ткачук О.Ф.) ІІ місце - Сахновський Владислав Михайлович (гр. №5 вихователь Ткачук О,Ф.)
Вихованці дошкільного закладу посіли І місце у міському конкурсі «Олімпійські надії". Та родина Руденко Кирила у цьому конкурсі посіла ІІ місце.
Заклад став лауреатом обласної відкритої тематичної виставки "Освіта Харківщини XXI століття"